Alt Yapımız

Hosting sunucuları İstanbul, Dudullu veri merkezlerinde bulundurulmaktadır.

Hosting sistemleri Redhat ve VMWare tabanlı Cloud altyapısı üzerinde barındırılmaktadır. Depolama ve yedekleme çözümü olarak Netapp ve Dell ürünleri kullanılmaktadır.

Hosting sunucularında barınan veritabanları, web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir. Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

Sık Sorulan

 • SSD Hosting Nedir?

  SSD hosting %100 SSD disklere sahip Web sunucuları üzerinde yüksek performans ile çalışan hosting paketleridir. SSD diskler geleneksel mekanik disklere oranla 5 kat daha yüksek performans ile çalışır. Yüksek performans için SSD Hosting Paketlerini tercih edebilirsiniz.

 • Sınırsız Hosting Nedir?

  Sınırsız özellikli Hosting paketimizde yalnız Disk alanı ve Veri trafiği sınırsızdır ve ölçülmemektedir. Bu özellikteki hosting servisleri yedekleme, depolama ve dosya paylaşımı amacı ile kullanılamaz.

 • Veri Trafiği sınırsız mı?

  Evet, sınırsız trafik özellikli hosting paketimizde kullandığınız trafik ölçülmemektedir. Trafik sınırsızlığı CPU ve Memory sınırsızlığını sağlamamaktadır.

 • E-postalarım AntiVirüs/AntiSpam taramasından geçiyor mu?

  Tarafınıza iletilen bütün email mesajları, posta kutunuza düşmeden hosting sağlayıcımız tarafından geliştirilen Antispam servisi ile filtrelenmektedir. Antispam servisimiz spam, phishing, virüs ve benzeri içerik ihtiva eden tüm sakıncalı eposta mesajlarını engellemektedir.

 • SSL Sertifikası Kurulum ücreti alıyor musunuz?

  Hayır, web siteniz için SSL sertifikası kullanmak istediğinizde, SSL sertifikanızın kurulumu , ve SSL sertifikanızın çalışması için gerekli özel IP adresi ve diğer tüm gereksinimleriniz destek mühendisleri tarafından ücretsiz olarak tarafınıza sağlanmaktadır.